Vind- och vattentät vinterjacka med tejpade sömmar och god andningsförmåga. Fodrad med quilt och fle ece i kragen för extra värme. Funktionella fickor och justerbara detaljer för optimal passform och k omfort. Upptäck Top Swedes 163 Jacket, en högpresterande vinterjacka designad för att ge ultimat skydd och k omfort i tuffa arbetsmiljöer. Denna vind- och vattentäta jacka är utrustad med tejpade sömmar och en avancerad andningsfunktion som håller dig torr och bekväm oavsett väder. Fodrad med quilt och fleec e i kragen för extra värme, har den en praktisk dragkedja som går upp i kragen samt en justerbar huv a som kan döljas när den inte används. Med flera funktionella fickor, inklusive två bröstfickor med lock och dolda dragkedjor, napoleonficka, framfickor och innerfickor, erbjuder 163 Jacket gott om fö rvaringsutrymme. Reglerbara ärmslut med kardborre och dragsko i nederkant säkerställer en perfekt pa ssform. Förbättra din arbetsdag med denna pålitliga och bekväma vinterjacka från Top Swede.
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 1459,00 |
Fluorescent yellow
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
| Material | 100% Polyester |
| Modell | Unisex |
| Ursprungsland | China |
| Tvättråd | 40°C |
| Vattenpelare | 10 000 mm |
| Breathability | 8 000 g/m²/24h |
| Rainwear | Yes |
| High Visibility | Yes |
| Certifikat | EN ISO 20471 - klass 3 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| XS | 0 |
| S | 0 |
| M | 0 |
| L | 0 |
| XL | 0 |
| XXL | 0 |
| 3XL | 0 |
| 4XL | 25 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |