En snygg, modern väska i spänstig PU. Den här mångsidiga designen kan bäras som antingen en ryggsäck eller en bärväska - pendla med väskan bekvämt på ryggen och bär den sedan helt enkelt över armen om du ska gå ut på lunch. Den snygga, vadderade datorfickan är den perfekta platsen för att förvara dina enheter. Du kan också fästa väskan på cykelramen. Den perfekta kombinationen av praktiska egenskaper och stil!Passar datorer vars totala storlek är 17 tum, tänk på att måtten för displayen inte är samma som måtten för hela datorn.
• Vattenavvisande
• Mjukt PU-material
• Cykelvänlig
• Dragkedja av hög kvalitet
• Fack för bärbar dator
7.59 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 486,00 | 473,00 | 461,00 | 448,00 | 439,00 | 430,00 |
Marinblå
| Storlek | 30 x 10 x 40 cm |
| Vikt | 849.3g |
| Tryckyta | 50 x 150 mm |
| Material | Polyester,Polyester |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 3217 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |