Säker, bekväm och smart. Bobby Sling har designats för city-resenärer. Känn dig säker med välkända Bobby stöldskyddade funktioner som dolda dragkedjor, ingen åtkomst framifrån, RFID-skyddade fack och skärbeständigt material, ett spänne med säker 3-punktsöppning håller väskan på plats. Ytterligare funktioner som vattentåligt material och integrerad USB laddningsport gör denna crossbody ryggsäck till ett praktiskt alternativ för ditt dagliga resande. Tillverkad av R-pet material och AWARE spårämne. Med AWARE garanteras användandet av genuint återvunna material och mindre vattenåtgång med hjälp av AWARE disruptiva fysiska spårämne och blockchain-teknologi. Varje Bobby Sling sparar 12 liter vatten och återanvänder 20 plastflaskor. Registrerad design®
• Stöldskyddad
• Snittskyddat material
• Vattenavvisande
• Integrerad USB laddningsport
• Fack på insidan
Till digitalt produktpass »
5.2 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 517,00 | 504,00 | 490,00 | 476,00 | 467,00 | 458,00 |
Svart
| Storlek | 21 x 9 x 32.5 cm |
| Vikt | 530g |
| Tryckyta | 120 x 120 mm |
| Material | rPET,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Denna produkt med XD Aware? bör kontrolleras på äktheten för varje leverans |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 1761 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |