En elegant kylväska tillverkad av återvunnen polyester som är vävd till att efterlikna en slitstark canvas i twill. Yttertyget är 100% återvunnen polyester från PET-flaskor. Exklusiva detaljer av så kallat waterborne PU där man främst använder vatten som ersätter starka lösningsmedel i tillverkningsprocessen. Denna process är bättre för både naturen men framförallt för arbetaren i fabriken. Kylväskan är isolerad med extra tjockt skum och fodret på väskan är av så kallad PEVA som är enkel att hålla ren och fräsch.
3 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 245,00 | 238,00 | 232,00 | 226,00 | 221,00 | 217,00 |
Brun
| Storlek | 30 x 17 x 27 cm |
| Vikt | 358g |
| Tryckyta | 120 x 80 mm |
| Material | rPET,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 222 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |