Laluka AWARE laptopväska i återvunnen bomullstwill har en vadderad laptopficka med kardborrestängning med plats för 15.4" laptops samt praktiska framfickor för enkel organisering. Väskans robusta handtag i återvunnen canvas och justerbar rem erbjuder både stil och komfort. Tygvikt 340 g/m². Tillverkad av återvunnen bomull med AWARE-spårning. 2% av intäkterna från varje produkt som säljs med AWARE kommer att doneras till Water.org.
• 15.4? laptopfack
• Tillverkad av återvunnen bomull
• Tillverkad i Bangladesh
• Tillverkad med AWARE? spårämne
• 2% av vinsten från varje såld produkt doneras till Water.org
4.2 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 170,00 | 165,00 | 161,00 | 157,00 | 153,00 | 150,00 |
Off-white
| Storlek | 39 x 34 x 5 cm |
| Vikt | 540g |
| Tryckyta | 160 x 120 mm |
| Material | Återvunnen bomull |
| Ursprungsland | BGD |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2006/122/EC om PFOS-halter, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Denna produkt med XD Aware? bör kontrolleras på äktheten för varje leverans |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 1196 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |