Oavsett om det är förvaring av kablar, resetillbehör eller andra prylar erbjuder detta techfodral organisation och lätt åtkomst. Origami-liknande fack utnyttjar utrymmet till max och du kan packa mycket i ett litet utrymme och ändå hålla ordning och snabbt hitta vad du behöver. Elastiska öglor håller småsaker på plats. Handtaget och den stora öppningen gör att detta fodral är både bekvämt att bära och öppna. Det blixtlåsförsedda facket på utsidan har en kabelgenomgång för att enkelt kunna ladda sina enheter. 2% av intäkterna för varje såld Aware-produkt kommer att doneras till Water.org. PVC-fri.
Till digitalt produktpass »
1.21 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 254,00 | 247,00 | 241,00 | 234,00 | 229,00 | 225,00 |
Svart
| Storlek | 22 x 11.5 x 14 cm |
| Vikt | 175g |
| Tryckyta | 120 x 70 mm |
| Material | rPET,rPET |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Denna produkt med XD Aware? bör kontrolleras på äktheten för varje leverans |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 3419 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |