Funktionströja Basic Active-T är vår Basic spun dyed funktions t-shirt gjord med interlock stickning och sidsömmar. Den har återvunnet nackband samt avtagbar nacketikett för att enkelt kunna märka om med eget varumärke.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 57,00 | 54,00 | 50,50 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
| Modell | Herr |
| Material | 100% polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Stryk ej, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 135 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.14 kg |
| Nettovikt | 0.126 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.3 kg |
| Bruttovolym | 0.00058 m³ |
| Nettovolym | 0.0005 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.032 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 7 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo | 1000 st |
| Lagersaldo inkommande 20260807 | 1700 st |
| Lagersaldo | 438 st |
| Lagersaldo inkommande 20260807 | 3200 st |
| Lagersaldo | 2220 st |
| Lagersaldo inkommande 20260807 | 1950 st |
| Lagersaldo | 3832 st |
| Lagersaldo inkommande 20260807 | 950 st |
| Lagersaldo | 2160 st |
| Lagersaldo | 1765 st |
| Lagersaldo | 166 st |
| Lagersaldo inkommande 20260807 | 200 st |
| Lagersaldo | 117 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |