Vår finaste hoodtröja med hel dragkedja i ekologisk bomull och återvunnen polyesterblandning. Hel YKK-dragkedja med antik yta. Huva med snören med metalländrar samt dekortiva flatlocksömmar ger en modern look till tröjan. CVC French Terry på insidan, fiskbensmönstrat nackband samt elastisk 1x1 rib i ärmavslut och nedtill. Utrustad med smart lösning för hörlurar.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 541,00 | 532,00 | 523,00 |
Mörk marin
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
| Modell | Herr |
| Material | 85% ekologisk bomull och 15% återvunnen polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Blekning är inte tillåtet, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 300 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.48 kg |
| Nettovikt | 0.432 kg |
| Netto förpackningsvikt | 10.8 kg |
| Bruttovolym | 0.00288 m³ |
| Nettovolym | 0.0026 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0648 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 12 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo | 231 st |
| Lagersaldo | 242 st |
| Lagersaldo | 569 st |
| Lagersaldo | 263 st |
| Lagersaldo | 284 st |
| Lagersaldo | 138 st |
| Lagersaldo | 26 st |
| Lagersaldo | 60 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |