Cardigan med knappar framtill och ribavslut nedtill och på ärm. Framtagen i samma mjuka bomulls-och nylonblandning som resten av Oakvillefamiljen. Det perfekta basplagget att ha över en skjorta eller blus.
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 548,00 |
Mörk marin
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
| Modell | Dam |
| Material | 80% bomull, 20% nylon |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt, Torka på platt yta, Omforma medan den är fuktig, Tvätta med liknande färger, Stryk inte direkt på tryck |
| Textilvikt | 200 g/m² |
| Bruttovikt | 0.17 kg |
| Nettovikt | 0.153 kg |
| Netto förpackningsvikt | 4.635 kg |
| Bruttovolym | 0.00167 m³ |
| Nettovolym | 0.0015 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.03663 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 5.15 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo | 44 st |
| Lagersaldo inkommande 20260731 | 40 st |
| Lagersaldo | 55 st |
| Lagersaldo inkommande 20260423 | 100 st |
| Lagersaldo | 97 st |
| Lagersaldo inkommande 20260423 | 100 st |
| Lagersaldo | 152 st |
| Lagersaldo inkommande 20260423 | 60 st |
| Lagersaldo | 107 st |
| Lagersaldo inkommande 20260423 | 40 st |
| Lagersaldo | 63 st |
| Lagersaldo inkommande 20260423 | 40 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |