Basic Polo LS Pocket är en långärmad piké i unisexmodell gjord i en modern passform och med bröstficka. Materialet är i 100% ringspunnen bomull med återvunnet nackband, 3 ton-i-ton knappar och slitar i vardera sida. Pikén är förkrympt och enzymbehandlad för en mjuk och skön känsla.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 204,00 | 195,00 | 186,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull (gråmelerad [95] 85% bomull och 15% viskos) |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 190 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.246 kg |
| Nettovikt | 0.2214 kg |
| Netto förpackningsvikt | 11.07 kg |
| Bruttovolym | 0.00105 m³ |
| Nettovolym | 0.0009 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.04725 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 12.3 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo | 55 st |
| Lagersaldo | 111 st |
| Lagersaldo | 151 st |
| Lagersaldo | 144 st |
| Lagersaldo | 64 st |
| Lagersaldo | 50 st |
| Lagersaldo | 51 st |
| Lagersaldo | 64 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |