Fleecejacka - Cascade Sherpa Fleece Men är tillverkad av återvunna plastvattenflaskor. Det är den perfekta fleecen att ha på sig ute i skogen eller när du ska ta cykeln till jobbet. Plagget är konstruerat för att hålla värme och den kommer garanterat bli din favoritjacka i alla olika slags aktiviteter: golf, skidåkning, vandring, båtliv, arbete, resor eller som fritidsplagg på helgen. Vår högkvalitativa fleecejacka i tjock pile-kvalitet är otroligt skön att ha på sig. Den borstade insidan ger en mjuk känsla samtidigt som att materialet inte är för tätt då jackan är anpassad för en aktiv livsstil.
Finns även i dammodell
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 736,00 |
Shell white
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
| Modell | Herr |
| Material | 71% återvunnen polyester, 29% polyester sherpa fleece |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Tvätta separat, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Hängtorkas, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Bruttovikt | 0.446 kg |
| Nettovikt | 0.4014 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.8238 kg |
| Bruttovolym | 0.00291 m³ |
| Nettovolym | 0.00262 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0864 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 7.582 kg |
| Förpackning | 17 PCS |
| Ursprungsland | EG |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo | 32 st |
| Lagersaldo inkommande 20260629 | 119 st |
| Lagersaldo | 283 st |
| Lagersaldo inkommande 20260629 | 238 st |
| Lagersaldo | 259 st |
| Lagersaldo inkommande 20260629 | 323 st |
| Lagersaldo | 322 st |
| Lagersaldo inkommande 20260629 | 238 st |
| Lagersaldo | 216 st |
| Lagersaldo inkommande 20260629 | 119 st |
| Lagersaldo | 93 st |
| Lagersaldo inkommande 20260629 | 60 st |
| Lagersaldo | 54 st |
| Lagersaldo inkommande 20260629 | 30 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |