Spun dyed kvalitet till bra pris! Unisex shorts med interlockstickat tyg och sidosömmar. Två fickor fram och en myntficka på insidan. Resår och dragsko i midjan. En avtagbar etikett för att enkelt kunna addera egen avsändare.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 106,00 | 101,00 | 97,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
| Modell | Herr |
| Material | 100% spun dyed polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 135 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.22 kg |
| Nettovikt | 0.2 kg |
| Netto förpackningsvikt | 10 kg |
| Bruttovolym | 0.00114 m³ |
| Nettovolym | 0.00102 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.06005 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 11 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260421 | 61 st |
| Lagersaldo | 391 st |
| Lagersaldo | 156 st |
| Lagersaldo inkommande 20260421 | 105 st |
| Lagersaldo | 138 st |
| Lagersaldo inkommande 20260421 | 206 st |
| Lagersaldo | 3 st |
| Lagersaldo inkommande 20260421 | 203 st |
| Lagersaldo | 460 st |
| Lagersaldo | 91 st |
| Lagersaldo | 103 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |