Den perfekta västen för hajk när det är lite kyligt ute eller under en skaljacka som ett värmande lager. Ozette är vadderad med det premiummärkta Primaloft Black Eco® och yttertyget är gjort av 100% återvunnen nylon som är lätt men ändå värmande. Fickor med dragkedjor framtill. Vertikalt kviltade sömmar vilket ger en passform som smickrar figuren. Västen är lätt att packa med sig på resan och det ideala lager-på-lager plagget.
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 570,00 |
Svart
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
| Modell | Dam |
| Material | Tyg: 100% återvunnen nylon. Vaddering: 100% polyester Primaloft® Black Eco |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt, Tvätta separat, Hängtorkas |
| Textilvikt | Fabric and lining: 40 g/m², Padding: 100 g/m² |
| Bruttovikt | 0.224 kg |
| Nettovikt | 0.2016 kg |
| Netto förpackningsvikt | 5.4 kg |
| Bruttovolym | 0.00452 m³ |
| Nettovolym | 0.0041 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05157 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 6 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo | 113 st |
| Lagersaldo | 99 st |
| Lagersaldo | 335 st |
| Lagersaldo | 380 st |
| Lagersaldo | 244 st |
| Lagersaldo | 283 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |