Reseadapter som ger ström till rakapparaten samtidigt som du laddar din mobil och/eller surfplatta. Den kompakta, mångsidiga Världsadaptern MUV USB från Skross klarar det du behöver, samtidigt. Samtidigt som adaptern ger den strömanslutning som rakapparaten behöver kan modulen med dubbla USB-portar ladda både din smartphone och surfplatta. De dubbla USB-portarna ger tillräckligt med energi för att samtidigt ladda två USB-enheter, även om en annan enhet är ansluten till adaptern. Kan användas i över 200 länder. Obs, Kablar ingår ej. Passar 2-stiftsenheter (ojordade) ubbel USB-port för USB-enheters laddning ttag för: Europa, USA/Japan, Australien/Kina, UK (UK inte i Schweizisk vers) ndragbar kontakt: Euro, USA/Japan, Australien/Kina, UK USB-A: 2,4A USB-C: 3A
Vit
| Förpackningsmått | 0.348 x 0.412 x 0.171 M |
| Längd | 6 cm |
| Bredd | 5.5 cm |
| Höjd | 7.6 cm |
| Grossvikt | 0.192 kg |
| Nettovikt | 0.182 kg |
| Volym | 0.025 M3 |
| Material | ABS |
| EAN | 8719941065048 |
| Ursprungsland | TH |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 54 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |