Tappa aldrig bort ditt bagage igen med ultratunna Globefind Dual. En smart bagagetagg med integrerad spårningsteknik som fungerar sömlöst med både Apple Hitta och Android Find Hub, vilket gör den lämplig för många olika användare. Med Globefind Dual får du en omedelbar notis om du lämnar din resväska eller ryggsäck bakom dig och även om den skulle försvinna helt kan du enkelt lokalisera den var som helst i världen via de stödda näten. När du är i närheten kan du aktivera ett ljud för att exakt hitta dess position. Globefind Dual har ett långlivat, uppladdningsbart batteri; placera den på en trådlös laddare så laddas den fullt på en timme och ger upp till sex månaders användning utan att du någonsin behöver byta batteri. Globefind Dual är tillverkad av RCS-certifierad återvunnen polyester, med ett totalt återvunnet innehåll på 9% baserat på produktens totala vikt. RCS-certifieringen säkerställer en helt certifierad leveranskedja av återvunnet material och levereras i FSC® mix presentför
• Kompatibel med Apples app ?FindMy?
• Kompatibel med Android app ?Find Hub?
• Spårning av dina tillhörigheter över hela världen
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
• Med trådlöst uppladdningsbart batteri
• Plats och data krypteras och delas eller lagras inte
• Använd ljudsignal för att lokalisera din enhet när du är i närheten
• PVC-fri
0.33 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 342,00 | 333,00 | 324,00 | 315,00 | 309,00 | 303,00 |
Svart
| Storlek | 6.6 x 1.7 x 11 cm |
| Vikt | 32g |
| Tryckyta | 50 x 20 mm |
| Material | Återvunnen PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med batteridirektivet 2006/66EC, Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | |
| Nästa Leverans : 2026-04-16 | 4572 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |