BIC Media Clic Ecolutions är en populär bläckpenna med pennkropp tillverkad av 92% återvunnen plast. Pennan har vit pennkropp som lämpar sig utmärkt för stora tryck. Välj mellan vanligt screentryck i upp till 4 färger eller BIC BritePix digitaltryck 360 grader runt om hela pennkroppen. Klipsdelen finns i flertalet olika färger som kan mixas och matchas efter eget tycke och smak. Även klipset går att märka.
| Antal | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 5,85 | 5,08 | 4,41 | 3,85 |
Flera val
| Ursprungsland | Spanien |
| Vikt | 9g |
| Längd | 147mm |
| Förpackning | 500st i kartong |
| Refill | 1,0mm Standard Plastic Type BP |
| Bläckfärg | Blå, Svart |
| Skrivlängd | 1100m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: 3460001E25Produkttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9609200000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |