Papercase -helt i din egen design! Ett specialdesignat papercase förhöjer värdet på din gåva för såväl penna som för dig som avsändare. I priset inkluderas enkelsidigt cmyk-färgtryck på obestruket papper, 300gr Scandia white, svensktillverkat, även pappersmassan kommer från Sverige, tillverkat av Lessebo paper. Trycks i planoformat 150x120mm. Levereras ihopvikta. Vid samtidigt köp av tryckta eller graverade pennor ingår även packning i etuierna. Minsta orderkvantitet är 100st.
| Antal | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 42,60 | 21,25 | 17,40 | 13,50 | 12,60 | 9,54 | 8,46 |
Flerfärg
| Ursprungsland | Sverige |
| Vikt | 5g |
| Längd | 150mm |
| Bredd | 120mm |
| Förpackning | 100st |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: #N/AStatistikkod: 39231000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |