IM Monochrome Roller är en lyxig presentpenna från Parker med lättflödande, snabbtorkande rollerbläck i distinkt svart. Pennan har en modern, elegant design med skön tyngd. Pennkroppen är tillverkad i rostfritt stål med exklusiv gun-metal lackering. Detaljerna, även dem i rostfritt stål, har försetts med PVD beläggning som ger en överlägsen slitage- och korrosionsbestänindighet. Logo- eller namngravyr kan med fördel placeras på huven. Levereras i ett elegant presentetui.
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 999,00 | 811,00 | 742,00 | 695,00 | 629,00 |
Titanium
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 26g |
| Längd | 138mm |
| Förpackning | Packning: Styckevis i presentetui |
| Refill | 0,5mm rollerball fine |
| Bläckfärg | Svart |
| Skrivlängd | 710m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 3026981729607 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: 2172960Produkttyp: MetallpennaStatistikkod: 96081010 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo 10192-1422-B29 | 501 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |