Långlivad penna med suddgummi som ersätter den traditionella pennan. Den här hållbara pennan har en spets av grafit. Den skriver som en traditionell blyertspenna och kan även suddas ut. Spetsen behöver inte vässas och slits mycket långsamt, vilket gör att pennan håller upp till 100 gånger längre än en traditionell penna.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,54 | 7,36 | 7,18 | 6,81 | 6,44 | 6,26 | 5,89 | 5,70 | 5,52 | 5,34 |
Brun
| Material | Wood |
| Höjd | 155mm |
| Diameter | 7mm |
| Vikt | 7g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91598.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 430mm x 180mm x 240mm |
| Övrig information | Size excluding cap: dia0,78x15,5cm. Graphite Scale: HB. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo 91598-N0093 | 9919 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |