Dubbelväggig vakuumisolerad kaffemugg för att ta med. Med rostfritt stål interiör för optimal termisk isolering. Finns i ett brett utbud av färger.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 79,50 | 78,00 | 76,00 | 71,50 | 68,50 | 65,50 | 63,00 | 59,00 | 58,00 | 57,00 |
Vit
| Material | Stainless Steel |
| Höjd | 150mm |
| Diameter | 89mm |
| Vikt | 15g |
| Volym | 350cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98732.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 490mm x 490mm x 340mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| Lämplig för varma drycker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo 98732-N0001 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-08-17T00:00:00+02:00 | 7500 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |