Den mest populära muggen nu lämplig för perfekt 360-digitaltrundtryck. En 900 ml mugg designad för att släcka törsten på ett miljövänligt sätt, tillverkad av återvunnet material. Oavsett om du arbetar, tränar eller reser är den här drickmuggen perfekt. Det innovativa locket har en roterande mekanism med tre lägen: en spillsäker sugrörsöppning, en drickpip och ett helt förseglat lock. Det ergonomiska handtaget med komfortgrepp gör den lätt att bära och den smala basen passar de flesta mugghållare i bilar. Endast handtvätt. BPA-fri. Kapacitet: 900 ml. Inklusive FSC®-certifierad kraft presentförpackning Totalt återvunnet material: 36 % baserat på produktens totala vikt.
• Perfekt tryckyta för din logotyp
• Perfekt gåva
• Stor kapacitet
• Tillverkad av bevisat återvunnet material
• Levereras i presentförpackning
1.84 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 141,00 | 137,00 | 132,00 | 129,00 | 127,00 | 124,00 |
Svart
| Storlek | 14.6 x 24.3 x ø 7 cm |
| Vikt | 374g |
| Tryckyta | 30 x 80 mm |
| Material | Återvunnet rostfritt stål,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 5281 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |