Smutta med stil i vårt teglas "Prague", där elegans möter funktionalitet. Den eleganta designen och det värmebeständiga glaset är utformat för teentusiasten och ger en perfekt infusionsupplevelse. Omfamna Prags charm med varje härlig bryggning. Förhöj dina te-ritualer med en touch av sofistikation.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 55,50 | 54,00 | 51,50 | 47,50 | 45,45 | 44,75 | 42,90 | 41,95 | 41,25 | 40,30 |
Vit
| Material | Glass |
| Höjd | 89mm |
| Diameter | 71mm |
| Vikt | 225g |
| Volym | 260cm³ |
| Ursprungsland | France |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT50545.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 158mm x 236mm x 91mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Övrig information | Length including ear: 104 mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo 50545-N0004 | 6985 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |