Här är vårt glas för kalla drycker med bambulock och sugrör. Med en kapacitet på 250 ml är det perfekt för dina favoritdrycker. Locket i bambu ger en naturlig touch. Njut av dina drycker på ett mer hållbart sätt med vårt eleganta glas.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 74,00 | 72,50 | 68,50 | 64,50 | 61,50 | 60,50 | 58,00 | 56,50 | 55,50 | 54,50 |
Vit
| Material | Bamboo, Borosilicate glass |
| Höjd | 145mm |
| Diameter | 75mm |
| Vikt | 230g |
| Volym | 450cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98320.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 338mm x 255mm x 260mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Övrig information | Straw and glass (including imprint) are dishwasher proof, bamboo lid is not. Glass can hold hot drinks but be careful for your hands. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo 98320-N0004 | 11602 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |