Håll telefonen i säkert grepp med vår handledsrem! Fäst den enkelt genom att sätta in kortet i mobilfodralet, så att du alltid har tillgång till den utan att behöva oroa dig. Den är utformad för bekvämlighet och säkerhet och håller telefonen inom räckhåll, tätt mot handleden.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 8,28 | 8,10 | 7,91 | 7,73 | 7,18 | 6,26 | 6,07 | 5,89 |
Vit
| Material | R-PET |
| Bredd | 23mm |
| Längd | 295mm |
| Höjd | 5mm |
| Vikt | 12g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI, SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90884.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Övrig information | Insert card: 59x36 mm, Thickness cord: 5 mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo 90884-N0001 | 7531 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |