Anker MagGo Powerbank (10 000 mAh, 15W) kombinerar kraftfull magnetisk trådlös laddning med ultimat bekvämlighet. Designad för MagSafe-kompatibla iPhones levererar den snabb 15 W Qi2 trådlös laddning med ett starkt magnetfäste - även genom skal. Det inbyggda, hopfällbara stället gör att du kan ladda och använda din telefon handsfree, perfekt för videosamtal eller streaming. Den smarta displayen visar batteri- och laddstatus på ett ögonblick , medan Ankers avancerade ActiveShield-teknik håller laddningen säker och effektiv. Elegant, portabel och fullmatad med funktioner - den perfekta powerbanken för snabb och smidig laddning när du är på språng.
• Anker ? världens ledande varumärke inom mobil laddning
• Med Anker Active Shield-säkerhetsteknik
• 24 månaders problemfri garanti genom Anker
• In och ut med typ C
• QI 2.0-certifierad
• 10.000mAh batteri
4.47 KG
Svart
| Storlek | 10.7 x 7 x 2 cm |
| Vikt | 252.3g |
| Tryckyta | 50 x 20 mm |
| Material | PC,ABS |
| Ursprungsland | CHN |
| Information | true |
| GPSR-Information | |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 857 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |