5.000 mAh powerbank i fickformat med 5W trådlös laddare där höljet är tillverkat av RCS-certifierad återvunnen ABS-plast. RCS (Recycled Claim Standard) är en standard för att verifiera det återvunna innehållet i en produkt genom hela leveranskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 26 % baserat på den totala produktvikten. Med en fulladdad powerbank kan du ladda din mobil upp till två gånger. Powerbanken innehåller ett långvarigt 5.000 mAh litiumpolymerbatteri av klass A med hög densitet och lång livslängd. Strömindikatorerna visar den återstående energinivån så att du alltid vet när du ska ladda om. Micro USB-input 5V/2A; Type-C-input 5V/2,4A; USB-output 5V/2,4A, Type C-output: 5V/2A Produkt och tillbehör är PVC-fria. RCS-certifierad laddningskabel av återvunnen TPE medföljer. Förpackad i FSC®-mixförpackning.
• 5.000mAh powerbank
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
• 5W trådlös laddning
• PVC-fri
• In och ut med typ C
2.42 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 200,00 | 195,00 | 189,00 | 184,00 | 181,00 | 177,00 |
Svart
| Storlek | 9.7 x 6.3 x 1.5 cm |
| Vikt | 128g |
| Tryckyta | 40 x 20 mm |
| Material | Återvunnen ABS |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Certifikat för Recycled Claim Standard |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 1166 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |