Främja förändring med vår trådlösa laddare! Tillverkad av plast från havet, kompakt storlek, Magsafe-kompatibel och erbjuder 15W laddning för både iPhone och Android. Se efter det gröna hjärtat: det signalerar snabbladdning och kombinerar hållbarhet med bekvämlighet.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 118,00 | 113,00 | 111,00 | 110,00 | 108,00 | 106,00 | 105,00 | 104,00 |
Vit
| Material | Ocean bound plastic |
| Bredd | 62mm |
| Längd | 76mm |
| Höjd | 9mm |
| Vikt | 53g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 415mm x 380mm x 285mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo 41509-N0001 | 3300 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |