10W trådlös laddare med elegant design tillverkad av FSC® 100% kork och RCS (Recycled Claim Standard) certifierad återvunnen ABS. Totalt återvunnet innehåll: 33% baserat på total produktvikt. RCS-certifiering garanterar en helt certifierad leveranskedja för de återvunna materialen. Korken är FSC 100% kork. Trådlös laddning kompatibel med de senaste generationerna av Android, iPhone 8 och uppåt. 120cm type C laddkabel tillverkad av RCS-certifierad återvunnen TPE medföljer. Type-C input 5V/2A; 9V/2A; trådlös output 5V/1A;9V/1,1A; (10W) Förpackad i FSC® mix kraftförpackning. Produkten och tillbehören är 100% fria från PVC.
0.79 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 110,00 | 107,00 | 104,00 | 101,00 | 98,50 | 97,00 |
Brun
| Storlek | 10.4 x 10.4 x 2.1 cm |
| Vikt | 97g |
| Tryckyta | 75 x 75 mm |
| Material | Återvunnen ABS,FSC® Kork |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Certifikat för Recycled Claim Standard, FSC-certifiering av skogsförvaltning bekräftar att skogen förvaltas på ett sätt som bevarar den biologiska mångfalden och gynnar lokalbefolkningens och arbetstagarnas liv, samtidigt som den säkerställer att den upprätthåller ekonomisk lönsamhet. |
| Spårbarhet | FSC 100%, RCS BlendedFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 1077 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |