10W snabb trådlös laddare tillverkad av RCS (Recycled Claim Standard) certifierad återvunnen aluminium, ABS och TPE. Totalt återvunnet innehåll: 75% baserat på total produktvikt. RCS certifiering säkerställer en helt certifierad leveranskedja av de återvunna materialen. Aluminium förlorar inte sina egenskaper i återvinningsprocessen och kan återvinnas i det oändliga. 120cm Type C laddningskabel i RCS certifierad återvunnen aluminium, TPE och PET medföljer. Levereras i FSC® mix förpackning. Input 9V/2A Output: 9V/1.1A.
1.03 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 159,00 | 155,00 | 150,00 | 146,00 | 143,00 | 141,00 |
Grå
| Storlek | 1 x ø 10 cm |
| Vikt | 105.3g |
| Tryckyta | 30 x 7 mm |
| Material | Återvunnen aluminium,Återvunnen ABS |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 2841 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |