Tappa aldrig bort dina saker igen med Findpop - en premiumspårningsenhet. Tillverkad av RCS-certifierad återvunnen ABS-plast som fungerar sömlöst med både Apple Hitta och Android Find Hub, vilket gör den lämplig för en bred målgrupp.Med Findpop får du en omedlbar avisering om du lämnar dina tillhörigheter bakom dig och även om de skulle försvinna helt kan du enkelt lokalisera dem var som helst i världen via de stödda nätverken. När du är i närheten kan du aktivera det extra höga ljudet på 100 dB för att exakt hitta deras position.Den vattentäta klassningen IPX5 skyddat mot stänk och regn och det utbytbara högkvalitativa Panasonic CR2032-batteriet ger upp till 2 års användning. Tillverkad av RCS-certifierad återvunnen ABS-plast och förpackad i FSC®-certifierad föråackning.
• Kompatibel med Apples app ?FindMy?
• Kompatibel med Android app ?Find Hub?
• Upp till 2 års batteritid
• Spårning av dina tillhörigheter över hela världen
• Vattentät (IPX5)
• Använd ljudsignal för att lokalisera din enhet när du är i närheten
• Plats och data krypteras och delas eller lagras inte
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
• PVC-fri
• Med långvarigt premium-batteri från Panasonic
0.22 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 147,00 | 143,00 | 139,00 | 135,00 | 133,00 | 130,00 |
Svart
| Storlek | 0.8 x ø 4 cm |
| Vikt | 9.7g |
| Tryckyta | 25 x 25 mm |
| Material | Återvunnen ABS |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med batteridirektivet 2006/66EC, Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 33017 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |