Med ANC teknologin kan du blocka allt oönskat ljud för att maximera din musikupplevelse. Hörlurarna har mjuka kuddar för maximal bärkomfort under en längre tid och ett djupt och klart ljud. Batteriet möjliggör en speltid på upp till 50 timmar. Med mikrofon för att besvara inkommande samtal. Hörlurarna är hopvikbara för smidig förvaring. Hörlurarna är tillverkade av RCS (Recycled Claim Standard) certifierad återvunnen ABS. Totalt återvunnet innehåll: 58% baserat på total produktvikt. RCS certifiering säkerställer en helt certifierad leveranskedja av de återvunna materialen. Urban Vitamin produkter är PVC-fria och levereras i en plastreducerad förpackning. ANC nivå: upp till 25 DB. Fodral i RPET medföljer.
• Aktiv brusreducering 25dB
• Hopvikbar design
• Med Aware?-verifierad RPET-påse
• Ljud av hög kvalitet
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
• Speltid upp till 50 timmar på en laddning
• PVC-fri
3.21 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 926,00 | 901,00 | 877,00 | 852,00 | 835,00 | 819,00 |
Svart
| Storlek | 16.8 x 8 x 19.2 cm |
| Vikt | 271g |
| Tryckyta | 30 x 30 mm |
| Material | Återvunnen ABS,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, PVC-material används inte, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Certifikat för Recycled Claim Standard |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 715 |
| Nästa Leverans : 2026-07-06 | 1000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |