Hörlurar med mjuka kuddar för maximal bärkomfort under en längre tid. Tack vare den vridbara designen passar de ännu bättre och de har ett djupt, klart ljud. Batteriet möjliggör en speltid på upp till 60 timmar för musik, podcast eller video. Med integrerad mikrofon för att besvara inkommande samtal. Hörlurarna är hopvikbara för smidig förvaring i det medföljande fodralet i rPet med AWARE spårämne. Hörlurarna är tillverkade av RCS (Recycled Claim Standard) certifierad återvunnen ABS. Totalt återvunnet innehåll: 63% baserat på total produktvikt. RCS certifiering säkerställer en helt certifierad leveranskedja av de återvunna materialen. Urban Vitamin produkter är PVC-fria och levereras i en plastreducerad förpackning.
• Ljud av hög kvalitet
• Speltid upp till 60 timmar på en laddning
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
• PVC-fri
• Hopvikbar design
2.8 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 670,00 | 653,00 | 635,00 | 617,00 | 605,00 | 593,00 |
Svart
| Storlek | 16.4 x 8 x 18.6 cm |
| Vikt | 210g |
| Tryckyta | 30 x 40 mm |
| Material | Återvunnen ABS,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, PVC-material används inte, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Certifikat för Recycled Claim Standard |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 1093 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |