Telefonställ i björkträ. Innehåller björkfrön som kan planteras och ger nya träd kommer att växa ca. 30 cm per år. Med dessa frön kan du ge tillbaka till naturen medan du profilerar ditt företag på ett hållbart sätt. Tillverkad i EU. FSC®-certified | FSC MIX/FSC 100%, W18.8, FSC-C213206
Trä
| Förpackningsmått | 0.310 x 0.220 x 0.270 M |
| Längd | 9 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Höjd | 1.8 cm |
| Grossvikt | 0.064 kg |
| Nettovikt | 0.054 kg |
| Volym | 0.018 M3 |
| Material | Trä |
| EAN | 8719941060661 |
| Ursprungsland | PL |
| Ytterkartong (antal) | 80 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |