Skrivbordsställ i trä med penn- och telefonhållare samt klöverfrön. Skapa lite liv och grönt på kontoret eller i hemmet med den här roliga skrivbords- eller bordsdekorationen. Plantera fröna och klövern kommer att växa. Kanske blir du överraskad med några fyrklöverfrön för att ge lycka till? Trä är en naturprodukt, det kan förekomma små variationer i färg och vilket kan påverka det slutliga märkresultatet. Odlingsbriketter ingår. FSC®-certified | FSC 100%, W13.2, FSC-C213206
Trä
| Förpackningsmått | 0.395 x 0.245 x 0.170 M |
| Längd | 23 cm |
| Bredd | 7.3 cm |
| Höjd | 7.5 cm |
| Grossvikt | 0.5 kg |
| Nettovikt | 0.47 kg |
| Volym | 0.016 M3 |
| Material | Trä |
| EAN | 8719941055636 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 10 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 4194 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |