Prisma RCS återvunnen plast 16W högtalare kombinerar exceptionell ljudprestanda med hållbarhet och låg miljöpåverkan. Med en kraftfull uteffekt på 16W och dubbla subwoofers levererar denna högtalare djup bas och klart ljud för en uppslukande lyssningsupplevelse. Med vattentäthetsklass IPX4 är den konstruerad för att tåla stänk och lätt regn, vilket gör den idealisk för både inomhus- och utomhusbruk. Det integrerade bärhandtaget och det uppladdningsbara 1500 mAh Li-ion-batteriet ger bärbarhet och upp till 7 timmars speltid vid 50 % volym, medan BT 5.3 säkerställer sömlös anslutning och automatisk parkoppling. Har också en mikrofon och pickup-funktion, perfekt för handsfree-samtal. Höljet är tillverkat av RCS-certifierad återvunnen ABS-plast och RPET-tyg. RCS (Recycled Claim Standard) är en standard för att verifiera återvunnet innehåll i en produkt genom hela leveranskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 37 % baserat på produktens totala vikt. Denna högtalare är PVC-fri och förpackad i en
• With subwoofer for extra strong bass
• Ultrakraftfull högtalare på 16 W
• IPX 4 vattentålig
• Type C input
• Spelar upp till 7 timmar på en laddning
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
5.75 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 415,00 | 404,00 | 393,00 | 382,00 | 374,00 | 367,00 |
Svart
| Storlek | 10.3 x 9.6 x 18.3 cm |
| Vikt | 640g |
| Tryckyta | 32 x 6 mm |
| Material | Återvunnen ABS,rPET |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med batteridirektivet 2006/66EC, Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm, USB-gränssnitt för dataöverföring och strömförsörjning ? Del 1-3: Gemensamma komponenter ? Specifikation för USB Type-C-kabel och -kontakt |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 2009 |
| Nästa Leverans : 2026-08-05 | 1500 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |