Se till att hålla dina saker rena vartän du befinner dig, dödar upp till 99,9% av bakterierna på det som placeras i fodralet. Perfekt för att sanera dina nycklar eller mobil medan du är på väg nånstans, snabbrengöring på 5 minuter eller en grundlig rengöring på 10 minuter. De 3 UV-C LED lamporna på insidan är giftfria och tillverkade utan kvicksilver. Designen säkerställer att UV-C led lampan automatiskt slås av när fodralet öppnas via dragkedjan och magnetstängningen så att användaren inte utsätts för UV-C ljuset. Med integrerat 400 mAh batteri. Material utsida: 300D polyester och PU. PVC-fri micro laddningskabel i TPE medföljer. UV-C våglängd 270nm-280nm.
• Sterilisera upp till 99,9%
• Giftfri LED utan kvicksilver
• Ingen UV exponering för användaren
• Med integrerat batteri
1.78 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 47,90 | 47,05 | 45,25 | 44,35 | 43,50 | 42,60 |
Grå
| Storlek | 21.5 x 7 x 11.5 cm |
| Vikt | 142g |
| Tryckyta | 90 x 60 mm |
| Material | Polyester,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv EN 62471 om fotobiologisk säkerhet hos lampor och lampsystem, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Conform UV-C Human Exposure Safety directive EN ISO 15858 |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 1253 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |