Slitstarka skidglasögon med kategori 3-linser, lämpliga för starkt solljus. Justerbar rem för bekväm passform i en storlek som passar alla. Uppfyller EN 174:2001+A1:2009 för optisk kvalitet och säkerhet. Perfekta för fritidsskidåkning och snowboardåkning.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 416,00 | 407,00 | 398,00 | 390,00 | 361,00 | 335,00 | 319,00 | 314,00 | 309,00 | 304,00 |
Vit
| Material | TPU, PC, AC |
| Bredd | 93mm |
| Längd | 190mm |
| Höjd | 33mm |
| Vikt | 120g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT86729.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 520mm x 420mm x 470mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Lagersaldo 86729-N0001 | 3338 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |