Snygg skär-/serveringsbräda som förgyller alla kök. Rymlig yta vilket gör att den med enkelhet kan användas som antingen skärbräda och serveringsbräda, eller båda delar. Skärbrädan är gjord av FSC®-certifierad teak och har en vacker gyllene till mellanbrun tränyans, som blir mörkare över tid. Brädan har ett högt innehåll av olja vilket gör den väldigt motståndskraftig för röta. Utrustad med ett robust handtag som gör att den enkelt kan förflyttas från kök till bord.
4.43 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 310,00 | 302,00 | 294,00 | 286,00 | 280,00 | 275,00 |
Brun
| Storlek | 49 x 24 x 1.8 cm |
| Vikt | 1,270.7g |
| Tryckyta | 80 x 40 mm |
| Material | Trä |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter |
| Spårbarhet | FSC 100%FSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 235 |
| Nästa Leverans : 2026-09-04 | 702 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |