Håll din dryck varm eller kall med denna stilfulla termoskanna tillverkad av RCS-certifierat återvunnet rostfritt stål. Med en generös kapacitet på 1200 ML är den både funktionell och elegant, vilket gör den till ett perfekt komplement till varje bordsdukning. Locket har en praktisk tryckknapp för enkel servering och en stor öppning som underlättar påfyllning och rengöring. Det ergonomiska handtaget i PP med ett naturligt träliknande utseende ger ett bekvämt grepp vid servering. Termoskannan håller drycker varma i upp till 6 timmar och kalla i upp till 24 timmar. Endast handdisk. Ej säker för mikrovågsugn. Denna produkt är tillverkad av RCS-certifierat återvunnet rostfritt stål. RCS (Recycled Claim Standard) är en standard som verifierar det återvunna innehållet i en produkt genom hela leverantörskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 62 % baserat på produktens totala vikt. Certifierad av Control Union, CU1162221.
• Volym 1,2L
• Tät
• Push lid
• Hållbar insida i rostfritt stål
• Vakuumflaska
4.91 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 477,00 | 464,00 | 451,00 | 439,00 | 431,00 | 422,00 |
Beige
| Storlek | 18.7 x 13 x 18.5 x ø 13 cm |
| Vikt | 712.5g |
| Tryckyta | 35 x 70 mm |
| Material | Återvunnet rostfritt stål,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 810 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |