Ljusslinga med 20 st stjärnformade LED lampor i trä. Förpackade i en trevlig presentask med bra plats för ditt budskap. Slingan drivs av två AA batterier som ej ingår men kan köpas till, se art KC1803-99. On/Off knapp på batterienheten.
Trä
| Förpackningsmått | 0.500 x 0.290 x 0.400 M |
| Längd | 15 cm |
| Bredd | 8.2 cm |
| Höjd | 2.3 cm |
| Grossvikt | 0.049 kg |
| Nettovikt | 0.025 kg |
| Volym | 0.058 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941042797 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 24 |
| Ytterkartong (antal) | 144 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms och frakt. |
| Nuvarande | 3338 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten, dess pris eller om ditt tryck eller brodyr. Är du tex osäker på vilket tryck du ska välja eller om du vill ha flera tryck på samma artikel än det som går att beställa i shoppen så kontakta oss här eller ställ frågan via vår chat - så hjälper vi er.
Vi återkommer alltid med svar så snabbt vi kan.
För UF Ungdoms företag - Ni är välkomna att handla hos oss när det gäller direkta webshopsbeställningar. Vi har dock ingen möjlighet att erbjuda sponsring eller samarbeten i övrigt med UF. Betalvillkoret för UF är alltid förskott. En förskottsfaktura mailas er efter beställning och när vi emottagit betalning för den expedierar vi er beställning.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |